Spawacz Światłowodowy

TP TELTECH Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Firmę zewnętrzną na umowę o pracę w pełnym etacie lub inna dogodna forma zatrudnienia

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna; karta sportowa

  • telefon służbowy

  • szkolenia zapewniające rozwój

  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Wymagania

Opis zadań na stanowisku:

  • wykonywanie połączeń włókien światłowodowych (spawanie)

  • przygotowanie danych do dokumentacji powykonawczej

  • wykonywanie pomiarów linii światłowodowych

Oferujemy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie preferowane telekomunikacyjne

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość budowy kabli światłowodowych

  • doświadczenie w zakresie wykonywania opisanych zadań mile widziane

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż, Telekomunikacja