Biotechnolog

Mabion S.A.

Łódź / Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Firma: MABION S.A.

Dział: Badania i Rozwój

Obszar działania firmy: Biofarmacja

Wymagania

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe – biotechnologia, biologia molekularna;

  • doświadczenie z zakresu prowadzenia kultur linii komórek ssaczych;

  • doświadczenie w pracy z komórkami krwi (hodowla oraz analityka);

  • znajomość technik immunoenzymatycznych;

  • mile widziana znajomość technik biologii molekularnej, inżynierii genetycznej;

  • umiejętność pracy z literaturą naukową;

  • mile widziane doświadczenie z zakresu walidacji metod analitycznych;

  • umiejętność pracy w zespole.

Opis stanowiska i podstawowe obowiązki:

  • udział w rozwoju procesów uzyskiwania białek rekombinowanych (etapy wyprowadzania stabilnych linii komórkowych oraz optymalizacji hodowli komórkowej);

  • udział w tworzeniu charakterystyki białek rekombinowanych, w tym przeciwciał monoklonalnych (aktywność biologiczna, właściwości fizykochemiczne);

  • udział w tworzeniu optymalizacji, kwalifikacji i walidacji metod analitycznych;

  • dokumentacja pracy zgodnie z wytycznymi systemów jakości.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę;

  • praca w systemie zadaniowym;

  • praca w systemie jakości GMP/GLP;

  • możliwość udziału w unikatowym programie szkoleniowym indywidualnie komponowanym dla pracownika;

  • możliwość awansu na stanowisko merytoryczne: Młodszego Specjalistę Biotechnologa, Specjalistę Biotechnologa, Specjalistę ds. Kwalifikacji i Walidacji metod analitycznych, Specjalistę ds. dokumentacji (procedura awansu) oraz / lub stanowisko funkcyjne: Lidera Projektu

  • pakiet medyczny LUX MED

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2019

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia