Techniczna obsługa nieruchomości - konserwator

LeasingTeam Group

Opis stanowiska

• Ocena sprawności instalacji i urządzeń elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania;
• Prace konserwacyjne;
• Wykonywanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych.

Wymagania

• Doświadczenie w technicznej obsłudze nieruchomości;
• Uprawnienia energetyczne E do 1 kV;
• Prawo jazdy kat. B;
• Mobilność;
• Znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy

• Umowa o pracę;
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Praca na jedną zmianę;
• Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami."

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami)."

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2016

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż