Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych

MOTOKARIERA S.C.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Sporządzanie ofert i dokumentacji handlowej,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Aktywne poszukiwanie możliwości wzrostu sprzedaży,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na powierzonym terenie,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedaży,

  • Monitorowanie i analiza rynku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,

  • Umiejętności identyfikowania potrzeby klienta, prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • Komunikatywności, zaangażowana i otwartości na wyzwania,

  • Umiejętności budowania trwałych relacji z klientami,

  • Chęci podjęcia pracy w terenie i umiejętności brania odpowiedzialności za własne decyzje,

  • Dobrej organizacji pracy własnej,

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz część zmienną uzależnioną od efektów pracy,

  • Narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Sprzedaż / Obsługa klienta