Kontroler jakości – Technolog

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Do podstawowych zadań Kontrolera jakości - Technologa należeć będzie:

  • definiowanie wymagań jakościowych i podstawowych cech produkcyjnych wyrobów,

  • opis prototypów pod względem jakości,

  • kontrola jakości wyrobów,

  • monitorowanie produkcji krajowej i importowej,

  • końcowa ocena reklamacji,

  • sporządzanie raportów jakościowych.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - odzieżowe lub włókiennicze

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w szwalniach odzieży damskiej

  • ogólna wiedza niezbędna do dokonania oceny jakości produktu ( znajomość technologii, konstrukcji odzieży damskiej, szablonów, towaroznawstwo)

  • dobra obsługa komputera

  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • asertywność

  • mile widziana znajomość informatycznych systemów rozliczania produkcji

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • zdobycie cennego doświadczenia w Spółce będącej liderem w segmencie eleganckiej odzieży damskiej

Ostatnia aktualizacja:
26.09.2018

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja