Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn - produkty safety

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • powiększenie sprzedaży komponentów i rozwiązań techniki bezpieczeństwa

  • rozpoznanie rynku, znalezienie kontrahentów z dużym zapotrzebowaniem w zakresie produktów techniki bezpieczeństwa

  • wyjazdy do kontrahentów (samemu lub z handlowcami) w celu doprowadzenie do zakupów w zakresie techniki bezpieczeństwa

  • praca koncepcyjna

  • prowadzenie projektów

  • nadzorowanie modernizacji

  • zaaranżowanie współpracy z system integratorami

  • prowadzenie szkoleń dla handlowców, kontrahentów, partnerów (system integratorów)

  • tworzenie i ciągła rozbudowa biblioteki rozwiązań, przekazywanie wiedzy o rozwiązaniach do handlowców

  • koordynacja pracy handlowców w zakresie produktów techniki bezpieczeństwa, motywowanie ich do aktywnego działania

  • kreowanie polityki marketingowej w zakresie produktów techniki bezpieczeństwa

  • odpowiedzialność za treści na stronie www, w sklepie, na portalach internetowych

  • aktywny udział w tworzeniu publikacji , reklam w czasopismach fachowych

  • utrzymywanie kontaktu z Dostawcami

  • współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami biur

Wymagania

WYMAGANIA:

  • znajomość produktów z zakresu safety

  • wykształcenie kierunkowe/ techniczne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość programów MSOffice

  • prawo jazdy kategorii B

  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: podstawa + premia

  • pakiet medyczny

  • samochód służbowy, laptop, telefon

  • wprowadzenie do stanowiska

  • wsparcie w procesie wdrożenia do stanowiska

  • liczne szkolenia techniczne, produktowe i z obszaru kompetencji miękkich

  • przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta