Młodszy Konsultant ds. Obsługi Logistycznej

Opis stanowiska

W naszej organizacji czeka Cię wiele interesujących obowiązków:

  • współpraca mailowa i telefoniczna z Klientami i Partnerami DB SCHENKER podczas której możesz szkolić swój język angielski,

  • przyjmowanie zleceń od Klientów i Partnerów DB Schenker,

  • przygotowywanie wycen oraz weryfikacja stawek dla naszych Klientów,

  • współpraca z innymi jednostkami firmy - znajdującymi się w kraju i zagranicą – dzięki której bardzo dokładnie poznasz naszą organizację,

  • udział w ciekawych projektach, które na bieżąco toczą się w naszym Dziale.

Nasz dział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 19:00 (3 zmiany).

Wymagania

W naszym zespole pracują ludzie, którzy:

  • lubią się uczyć nowych rzeczy,

  • budują pozytywne relacje z ludźmi i lubią pracę zespołową,

  • zawsze są gotowi do pomocy,

  • biorą odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • są otwarci na sugestie i pomysły innych ludzi,

  • angażują się w to, co robią i chętnie udoskonalają jakość swojej pracy,

  • są nastawieni na potrzeby Klientów,

  • sprawnie posługują się pakietem Microsoft Office,

  • porozumiewają się w języku angielskim w mowie i piśmie.

Jeśli takie cechy charakteryzują również Ciebie, dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy

Naszym wszystkim Pracownikom oferujemy:

  • możliwość zdobycia wiedzy i ciekawych umiejętności,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz stałe wynagrodzenie,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, zajęć sportowo – rekreacyjnych oraz ubezpieczenia grupowego,

  • kompleksowy program szkoleniowy wprowadzający w zakres obowiązków,

  • różnorodne wyzwania w trakcie pracy,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość udziału w programie wolontariatu pracowniczego.

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta