Regionalny menedżer sprzedaży (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoją misją jest pozyskiwanie i rozwój biznesu Trenkwalder - pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, AC/DC, outplacementu i innych projektów doradczych. Masz odpowiedzialność za swój indywidualny budżet sprzedażowy, który realizujesz w oparciu strategię sprzedażową firmy oraz dopracowaną politykę priceingową.

Wymagania

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży pracy tymczasowej, rekrutacji stałych lub innych projektów z branży HR - dołącz do nas! Poszukujemy osób potrafiących profesjonalnie i z pasją doradzić klientowi odpowiednie rozwiązanie, i dla których skuteczność w pozyskiwaniu biznesu jest największą miarą sukcesu.

Oferujemy

Jeśli do nas dołączysz, staniesz się częścią firmy mieszczącej się w ścisłej czołówce na europejskim rynku usług HR. Otrzymasz profesjonalne narzędzia pracy - samochód służbowy z segmentu D, nowoczesny laptop i smartfon. Czeka na Ciebie także prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie. Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do umiejętności, a Twoje sukcesy będą premiowane miesięcznie i rocznie.

Dołącz do nas i zostań współtwórcą sukcesu Trenkwalder!

Ostatnia aktualizacja:
09.02.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta