Referent ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Rejestracja zamówień w systemie SAP

  • Bieżący kontakt z klientem nt. otrzymanych zamówień

  • Sprawdzanie zgodności otrzymanego zamówienia z ofertą/cennikiem/kontraktem.

  • Dopasowywanie produktu do wymagań klienta.

  • Monitorowanie i kontrola systemu rezerwacji zgodnie z procesem obsługi rezerwacji i buforów.

  • Wsparcie i częściowy nadzór procesu organizowania wysyłek.

  • Weryfikacja i optymalizacja (materiałowa i kosztowa) indeksów transformatorów wstawianych do planu

  • Sprawdzanie warunków handlowych i technicznych potwierdzeń zamówień.

Kontrola stanu magazynowego transformatorów i sprawdzanie możliwości ich sprzedaży

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną ,komunikację w międzynarodowym środowisku; Samodzielność, Odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • Znajomość programu SAP - mile widziana,

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat

  • Możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Ostatnia aktualizacja:
06.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja