Specjalista ds. Usprawniania Procesów Biznesowych F&A

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z łódzkich SSC, należącego do międzynarodowej Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Usprawniania Procesów Biznesowych z obszaru finansów i księgowości.

Zakres zadań:
  • udział w spotkaniach mających na celu identyfikację obszarów wymagająych usprawnienia.
  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych.
  • planowanie i monitorowanie wprowadzania zmian w procesach biznesowych.
  • implementacja rozwiązań przy użyciu VBA i formuł w Excelu.
  • prowadzenie regularnych spotkań biznesowych z osobami zaangażowanymi w projekt.
  • prowadzenie prezentacji dla Managerów.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze finansów i księgowości.
  • bardzo dobra znajomość Excela i VBA.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • znajomość systemu SAP.
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i związane z zarządzaniem projektami.

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach.
  • różnorodne możliwości rozwoju zawodowego w wewnętrznych strukturach Firmy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • bardzo konkurencyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Ostatnia aktualizacja:
01.12.2016

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting