Serwisant Instalacji Chłodniczych

HR Support

Aleksandrów Kujawski Inowrocław

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • serwis urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,

  • diagnostyka parametrów pracy urządzeń i ich regulacja,

  • pomiar, regulacja i uzupełnianie czynnika chłodniczego,

  • czyszczenie i wymiana elementów instalacji chłodniczych,

  • badanie szczelności instalacji.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu chłodnictwa,

  • wykształcenie techniczne, mile widziane z zakresu chłodnictwa,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość instalacji z czynnikami chłodniczymi: freon, dwutlenek węgla, amoniak

  • uprawnienia branżowe-gazowe,

  • prawo jazdy kat. B gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy

PRACODAWCA OFERUJE:

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia,

  • szkolenia z zakresu chłodnictwa,

  • pakiet medyczny.

Ostatnia aktualizacja:
12.04.2019

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż