Kontroler Finansowy

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Zarządzanie raportowaniem finansowym (statutowym) Grupy Adamed, w tym tworzenie polityki raportowania i koordynowanie raportowania spółek Grupy;

  • Sporządzanie sprawozdania skonsolidowanego grupy kapitałowej;

  • Sporządzanie jednostkowych sprawozdań finansowych według określonych standardów w czasie nieprzekraczającym wymogów ustawowych;

  • Współpraca z Główną Księgową Grupy Adamed w zakresie stosowanych przez Grupę Adamed zasad rachunkowości, a także rekomendowanie rozwiązań, które pozwolą na jak najlepsze odzwierciedlenie sytuacji ekonomiczno-finansowej Grupy Adamed w jej rocznym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym;

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem audytu w zakresie badania sprawozdań finansowych;

  • Tworzenie i rozwijanie modeli finansowych dla zagranicznych biznesów;

  • Zarządzanie procesem rozliczeń wewnętrznych w Grupie od strony finansowej – projektowanie, procedury.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze finansowym (najlepiej w kontrolingu);

  • Doświadczenia w zarządzaniu raportowaniem wielu spółek (w tym międzynarodowych);

  • Doświadczenia w audycie, szczególnie mile widziane w ujęciu międzynarodowym;

  • Doświadczenia w branży farmaceutycznej;

  • Mile widziana znajomość aplikacji Hyperion;

  • Praca w środowisku US GAAP lub IFRS.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
09.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki