PPK Sales Master

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Zapewnimy Ci wszystko co potrzebne do osiągnięcia sukcesu:

  • Bycie częścią projektu o dużym potencjale sprzedaży (PPK to nowy produkt wynikający z ustawy, z którego skorzysta większość firm)

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i konkurencyjna część zmienna – bez górnego limitu)

  • Samochód służbowy

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

  • Szkolenia i certyfikacje

Wymagania

Jeśli to brzmi dla Ciebie interesująco i:

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów korporacyjnych

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży złożonych produktów (np. finansowych)

  • Cechuje Cię dojrzałość biznesowa, a Twoja dynamika działania i nastawienie na rezultaty są ponadprzeciętne

  • Masz swobodę w prowadzeniu negocjacji biznesowych w języku angielskim

Oferujemy

Twoim nowym wyzwaniem będzie:

  • Samodzielne pozyskiwanie największych klientów korporacyjnych, dużych i średnich przedsiębiorstw

  • Aktywna samodzielna sprzedaż Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)

  • Promocja PPK na branżowych wydarzeniach i szkoleniach

  • Edukacja klientów w temacie Pracowniczych Planów Kapitałowych

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta