Młodszy specjalista ds. obsługi zamówień z językiem angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • obsługa otrzymanych zamówień otrzymanych w SAP;

  • kontrola i koordynacja procesu realizacji zamówienia oraz archiwizacja dokumentów;

  • weryfikowanie żądań faktur korygujących;

  • sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych;

  • przygotowywanie dokumentacji zlecenia produkcyjnego

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • mile widziene doświadczenie w obsłudze SAP

Oferujemy

Oferta:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę;

  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji;

  • pakiet benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, platforma e-learningowa, program rabatowy)

Ostatnia aktualizacja:
21.01.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy