Doradca ds. Rekrutacji Partnerów Biznesowych

Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Bełchatów Kutno Łódź Sieradz

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie aktywne poszukiwanie kandydatów zainteresowanych prowadzeniem Saloników Prasowych Kolportera na terenie zachodnio-południowego regionu kraju (DSW Region Zachód - umownie obszar następujących województw: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie.)

Wymagania

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś świetnie zorganizowany i dotrzymujesz terminów,

  • posiadasz zdolności negocjacyjne,

  • jesteś osobą zaangażowaną w swoje obowiązki,

  • łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz aktywnie komunikować się z otoczeniem,

  • jesteś gotowy na wyzwania, chcesz i potrafisz się uczyć,

  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do intensywnych podróży służbowych,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • jesteś gotowy na współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w rekrutowaniu personelu,

  • doświadczenie w sprzedaży towarów lub usług.

Oferujemy

Wybranej osobie zaoferujemy:

  • cykl szkoleń wewnętrznych,

  • stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od skuteczności działania,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód, laptop, telefon).

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry