Specjalista automatyzacji procesów - Analityk Biznesowy IT

Bank Pocztowy S.A.

Opis stanowiska

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • konfiguracje przebiegu procesów w narzędziach informatycznych,

  • koordynacje procesu wdrożeń nowych wersji oprogramowania,

  • bieżące wsparcie procesów produkcyjnych,

  • współprace przy ustalaniu kształtu procesów sprzedażowych i wewnątrzbankowych,

  • pośredniczenie w komunikacji między przedstawicielami Biznesu i IT.

Wymagania

ZAINTERESOWANI JESTEŚMY OSOBĄ, KTÓRA:

  • zna specyfikę produktów bankowych,

  • potrafi współpracować w zespołach projektowych,

  • ma doświadczenie przy budowaniu procesów,

  • posiada inicjatywę i samodzielność w działaniu,

  • potrafi dobrze zorganizować pracę własną,

  • posiada nastawienie na osiąganie celów,

  • zdobyła doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zna języki programowania (preferowany JavaScript) oraz posiada umiejętność pracy z bazami danych (znajomość SQL).

Oferujemy

U NAS DA SIĘ!

  • samodzielnie realizować innowacyjne projekty,

  • współtworzyć polską bankowość,

  • budować rynkowe doświadczenie,

  • zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,

  • mieć stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wykorzystywać własną inicjatywę,

  • korzystać z bogatego pakietu benefitów (Pakiet Lux Med, Karta MultiSport, Program MultiBenefit, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny).

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2017

Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie