Operator wózka widłowego bez doświadczenia

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź - Widzew

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego

  • rozładunek i załadunek produktów spożywczych

  • obsługa skanera i komputera

Wymagania

  • chęć podjęcia stałej współpracy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • uprawnienia na wózki widłowe (bez UDT, nie wymagamy doświadczenia)

  • zorganizowanie pracy własnej,

  • książeczka sanepid – bądź chęć wyrobienia (w ciągu miesiąca od rozpoczęcia pracy)

Oferujemy

  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową

  • terminowa wypłata wynagrodzenia (do dnia 10 każdego miesiąca)

  • system premiowy (600 zł brutto lub więcej, premia jakościowa)

  • praca w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego od kilku złotych miesięcznie (od 7 złotych miesięcznie)

  • możliwość skorzystania z karty Multisport w bardzo atrakcyjnej cenie (74,50 złotych/mies. )

  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

  • zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po 4 miesiącach

  • przyjazna atmosfera w pracy

Ostatnia aktualizacja:
03.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna