Food Safety Specialist

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-21-53396

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalista ds. bezpieczeństwa żywności.

Obowiązki :
- Wsparcie przy wprowadzaniu, rozwijaniu i weryfikowaniu planów HACCP oraz wprowadzaniu wymagań korporacyjnych;
- Koordynowanie audytów;
- Wsparcie innych działów w zakresie porad eksperckich;
- Proponowanie i wdrażanie zmian.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe;
- Miinimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;
- Doświadczenie w branży spożywczej - mile widziane;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- Wiedza z zakresu zarządzania bezpieczeństwem zywności, HACCP, GMP, GHP.

Korzyści:
Korzyści:
- możliwość rozwoju w stabilnej firmie o międzynarodowym charakterze
- konkurencyjny pakiet benefitó pracowniczych
- umowa o pracę
- mozliwość udziału w ciekawych projektach

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Inżynieria