Specjalista pierwszej linii wsparcia IT z j. angielskim (m/k)

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie zdalnie pierwszej linia wsparcia

  • Analizowanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowanie

  • Odbieranie, zamykanie i monitorowanie zgłaszanych problemów IT przez użytkowników

  • Kontaktowanie się z użytkownikami przez telefon, e-maila lub chat

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Mile widziane doświadczenie w 1 linii wsparcia IT lub wykształcenie w kierunku IT lub kursy/certyfikaty

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Wsparcie w codziennych zadaniach

  • Pracę nad ciekawymi projektami

  • Benefity pozapłacowe np. w postaci karty multisport

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

Ostatnia aktualizacja:
29.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja