Project Manager z intuicją biznesową

eEngine Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Cześć! Jesteśmy eEngine Software House i szukamy idealnego kandydata lub kandydatki na stanowisko Project Managera. Może chodzić właśnie o Ciebie, więc aplikuj!

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • wdrażanie projektów IT

  • zarządzanie zespołami developerskimi

  • planowanie i nadzorowanie prac developerów

  • kontakt z klientem pod kątem analizy i przygotowania dokumentacji projektu

Wymagamy:

  • doświadczenia w prowadzeniu projektów IT

  • umiejętności rozwiązywania problemów

  • umiejętności organizacji własnej pracy

  • umiejętności zrozumienia potrzeb klienta

  • charyzmy i umiejętności budowania dobrych relacji

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • umiejętności podejmowania decyzji (disagree and commit)

  • odwagi do mówienia o tym, co powinniśmy robić lepiej jako organizacja

  • znajomość metodologii Scrum oraz Kanban

Oferujemy:

  • pracę z pasjonatami w swojej branży

  • wyjątkową kulturę pracy: sprawdź Podręcznik Dev Knighta

  • wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (B2B, umowa o pracę)

  • karnet sportowy, imprezy integracyjne oraz wewnętrzne szkolenia

  • przyjacielską atmosferę, o której przekonasz się już na rozmowie rekrutacyjnej

Oferujemy

Realizujemy projekty dla najlepszych marek na polskim rynku: Bank Zachodnik WBK, InPost i PZU. Pracujemy w przestronnym biurze w Aleksandrowie Łódzkim. Pijemy aromatyczną kawę. Ścigamy się na gokartach i gramy w planszówki.

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2016

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie