Specjalista ds. kadr i płac

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest spółka akcyjna z polskim kapitałem, świadcząca usługi finansowe firmom z Polski i zagranicy.
Aktualnie w związku z rozwojem firma poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.
Zakres zadań:
  • przygotowywanie i administrowanie dokumentacją kadrową pracowników.
  • realizowanie procesów płacowych.
  • przygotowywanie deklaracji do zewnętrznych instytucji.
  • przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • wykształcenie wyższe.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
11.12.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki