Przedstawiciel Finansowy

Eurocent S.A.

Łódź Kutno Brzeziny Poddębice Sieradz Zduńska Wola Łask Zgierz Koluszki Radomsko Kleszczow Przedbórz Bełchatów Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki

Wymagania

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Poszukiwanie, nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi

  • Realizacja umówionych spotkań handlowych

  • Promowanie firmy w lokalnym środowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w oparciu o umowę współpracy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie

Mile widziane:

Osoby posiadające doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej (przedstawiciele finansowi i handlowi, agenci ubezpieczeniowi, doradcy ds. obsługi klienta)

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta