IT Project Manager (e-commerce)

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, lidera w branży RTV i AGD, poszukujemy kandydatów na stanowisko Project Managera w obszarze e-commerce.

Zakres zadań:
  • udział w projektach technicznych z obszaru e-commerce (CMS, CRM, WMS, ERP).
  • definiowanie zakresu projektu i raportowanie postępu pracy.
  • zarządzanie procesem tworzenia nowych aplikacji internetowych i intranetowych.
  • utrzymanie i rozwój obecnych aplikacji.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze e-commerce lub IT (Kierownik Zespołu Programistów, Architekt Systemowy, itp.)
  • znajomość metodologii zarządzania projektami.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • możliwość udziału w ciekawych projektach i pracy dla lidera w swojej branży.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • pakiet dodatkowych benefitów.
  • przyjazna atmosfera w zespole.

Ostatnia aktualizacja:
11.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca