Praktykant w zespole Cen Transferowych (Tax Transfer Pricing)

KPMG

Opis stanowiska

Interesujesz się zagadnieniami podatkowymi? Chcesz poznać tajniki zawodu doradcy podatkowego? Lubisz pracę projektową, a wiedzę chciałbyś zdobywać od profesjonalistów? Dołącz do KPMG w Łodzi jako:

Wymagania

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się doradztwem w pełnym zakresie tematyki cen transferowych obejmującym m.in. planowanie transakcji grupowych, przygotowanie i implementację polityki w zakresie cen transferowych, przygotowujemy dokumentację do transakcji z podmiotami powiązanymi, a także weryfikujemy poziom cen w transakcjach poprzez przygotowanie analiz rynkowych.

Reprezentujemy klientów w trakcie postępowań kontrolnych dotyczących transakcji grupowych a także w negocjacjach porozumień cenowych z przedstawicielami Ministerstwa Finansów.

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe),

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w obszarze cen transferowych,

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy

  • płatne praktyki w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej,

  • współpracę z największymi klientami z branży finansowej,

  • świetną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe oraz możliwość uczestnictwa w licznych sekcjach sportowych firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji APLIKUJ TERAZ.

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2017

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Praktyki / Staż