Asystent/ Specjalista ds. Księgowości, Kadr i Płac

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych i kontrola prawidłowego obiegu dokumentów,

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, listy płac,

  • Bieżąca analiza kont, uzgadnianie sald, itp.,

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa firmy (150 osób),

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, nadzór nad danymi osobowymi,

  • Sporządzanie listy płac, deklaracji, rozliczeń podatkowych oraz innych wymaganych sprawozdań do US, ZUS, GUS i dla audytora,

  • Koordynowanie programu ubezpieczeń grupowych oraz innych programów dla pracowników,

  • Nadzorowanie terminowości szkoleń BHP oraz badań lekarskich,

  • Wsparcie procesów związanych z rekrutacją pracowników i szkoleniami,

  • Koordynowanie spraw administracyjnych, rozliczanie delegacji, obliczanie rezerwy na urlopy, rezerwacja hoteli, organizowanie podróży służbowych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • Doświadczenie związane z podstawową księgowością oraz kardami i płacami,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość systemów ERP,

  • Język angielski na poziomie dobrym,

  • Niezbędne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,

  • Premie oraz świadczenia urlopowe,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Możliwość nauki i rozwoju.

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2016

Administracja biurowa, Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki