Magazynier

Grupa Kapitałowa "Specjał"

Opis stanowiska

  • Kompletowanie towarów do wysyłki - asortyment spożywczy,

  • Przyjmowanie towarów na magazyn,

  • Kontrola stanów magazynowych,

  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera w branży FMCG,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Książeczka Sanepid. - lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie

  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę

  • Regularne i terminowe pobory

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię zależną od wyników

  • Bezpłatne szkolenia z obsługi scanera, pracy w magazynie wysokiego składu oraz znajomości asortymentu spożywczego

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna