Kierownik Sklepu

Calz Polska Sp. z o.o.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy sklepu

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu sprzedawców

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Różnego rodzaju konkursy sprzedażowe

  • Pracę 5 dni w tygodniu po 8h dziennie

  • Pakiet benefitów

  • Atrakcyjną zniżkę na produkty naszych marek

  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji

  • Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem (idealnie na stanowisku Kierownika Sklepu lub Zastępcy Kierownika Sklepu)

  • Mile widziane doświadczenie w branży retail

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego

  • Motywacja do rozwoju zawodowego w sprzedaży

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta