Samodzielny Księgowy / Księgowa

Profais Centrum Usług Księgowych

Opis stanowiska

W zakresie obowiazków jest prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości, rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, ewidencji środków trwałych, praca z klientem, sporządzanie sprawozdań GUS, raportów dla klienta, pism do urzędów, itp.

Wymagania

  •  znajomość KPiR oraz pełnej księgowości

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych

  • dobra znajomość prawa podatkowego

  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość Microsoft Office i obsługi komputera

  • skrupulatność, dokładność, samodzielność, umiejętność realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • miłą atmosferę,

  • coroczne szkolenia aktualizujące wiedzę podatkową,

  • możliwość poszerzania umiejętności i wiedzy z różnych zakresów księgowości i prawa podatkowego.

Ostatnia aktualizacja:
14.05.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki