Konserwator obiektu

Tesco Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu

  • Wykonywanie napraw ogólnobudowlanych, usuwanie usterek i awarii

  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi organizacji

  • Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac

  • Uczestnictwo w kontrolach przeprowadzanych przez instytucje państwowe

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe techniczne

  • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów budowlanych, umiejętność diagnozowania usterek

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność prac w zespole

  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP w zakresie eksploatacji (mile widziane)

  • Uprawnienia na podest ruchomy (mile widziane)

Oferujemy

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów

  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard

  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż