Pracownik Magazynu

Media Markt Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania

  • Posiadających pozytywne nastawienie

  • Lubiących porządek i posiadających wyobraźnie przestrzenną

  • Które będą przyjmowały i wydawały towar

  • Które będą dbały o powierzony towar

  • Otwartych, zorganizowanych, sumiennych

Wymagania

Oferujemy Przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół

  • Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)

  • Elastyczny grafik pracy, który znasz miesiąc wcześniej

  • Pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, Karta Multisport lub Karta żywieniowa, dodatek na Święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe)

  • Dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Ostatnia aktualizacja:
26.01.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja