Kontroler Jakości ds. Testowania (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie testów zgodnie ze specyfikacją testową obowiązującą dla danego produktu;

  • Przygotowanie raportów testowych oraz niezbędnej dokumentacji dla produktów gotowych;

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu wykonywania testów produkowanych urządzeń w celu osiągnięcia wymaganej jakości;

  • Wyciąganie wniosków z wyników przeprowadzanych testów i przekazywanie ich bezpośredniemu przełożonemu;

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu aparatury kontrolno-pomiarowej mogących wpłynąć na wyniki pomiarów przełożonemu oraz odpowiednim służbom;

  • Wystawianie kart niezgodności w każdym przypadku odstępstwa od specyfikacji.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym;

  • Minimum dwa lata doświadczenia w testowaniu aparatury elektrycznej, preferowane doświadczenie w testowaniu transformatorów;

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;

  • Umiejętność interpretacji wyników pomiarów;

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej pod presją czasu;

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi suwnicy i uprawnienia SEP;

  • Chęć aktywnego uczestnictwa w tworzeniu nowej fabryki.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
12.01.2018

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja