Inżynier ds. robotyki

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Koluszki Łódź

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • programowanie cobotów;

  • współpraca oraz koordynacja pracy z lokalnymi dostawcami i firmami;

  • optymalizacja maszyn i urządzeń produkcyjnym pod kątem automatyki i robotyki;

  • podłączenie i uruchamianie nowych maszyn;

  • opracowywanie specyfikacji technicznej nowych projektów maszyn i urządzeń;

  • implementacja systemów sterowania na maszynach dla nowych uruchomień.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka);

  • umiejętność programowania sterowników PLC;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka francuskiego;

  • minimum dwa lata doświadczenia w obszarze robotyki;

  • praktyczna znajomość programowania systemów wizualizacji procesów przemysłowych;

  • świadectwa uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych mile widziane;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • możliwość uczestniczenia w kurach językowych organizowanych przez firmę;

  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie);

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej dostawcą komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Ostatnia aktualizacja:
19.08.2017

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja