Młodszy Pracownik Magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sieradz

Agencja zatrudnienia Manpower (nr certyfikatu 412) dla jednego ze swoich klientów - Firmy SCANFIL Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MŁODSZEGO PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO
nr ref.: MAG/056/MGL
Praca Tymczasowa

GWARANTOWANY BEZPŁATNY DOJAZD:
Zduńska Wola - Sieradz - Zduńska Wola,

OPIS STANOWISKA PRACY:
- Dostarczanie komponentów na część produkcyjną hali;
- Kompletacja zamówień na potrzeby produkcji
- Praca w systemie 3 zmianowym
WYMAGANIA:
- Dbałość o szczegóły i skrupulatność;
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub doświadczenie w pracy na magazynie

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
- Możliwość korzystania z pakietu MANPOWER PREMIUM (dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta MULTISPORT)

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Transport / Spedycja / Dystrybucja