Kupiec

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych dostawców produktów, tkanin i akcesoriów – Chiny, Indie, Bangladesz,

  • Negocjowanie warunków zakupu,

  • Nadzorowanie procesu produkcji, kompletacja dokumentów zakupowych,

  • Obsługa prawno-administracyjna zamówień.

Wymagania

Wymagania / doświadczenia:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z dalekowschodnimi producentami odzieży lub branża pokrewna,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami,

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w tym Excel na poziomie swobodnego raportowania danych,

  • Wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • System wdrożenia oraz szkoleń startowych,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowania,

  • Pracę dla znanej marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji,

  • Wsparcie zespołu i dużą samodzielność działania,

  • Rozwój zawodowy.

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy