Specjalista ds. Jakości

Recticel Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja Rola

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób.

Jako Specjalista ds. Jakości będziesz wspierał Menedżera ds. Jakości, aby zapewnić szybkie i sprawne rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z jakością produktów fabryki w Łodzi (materacy, pokrowców materacowych i łóżek tapicerowanych). Będziesz zbierał i analizował dane dotyczące problemów jakościowych oraz podejmował działania, aby wyeliminować problemy jakościowe w przyszłości. Raporty i analizy będziesz przygotowywał w języku angielskim.

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: włókiennictwo, zarządzanie jakością

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość narzędzi jakościowych tj. MSA, FMEA, SPC, 8D, Control Plan

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Doświadczenie w środowisku ERP będzie dodatkowym atutem

  • Dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i proaktywność

Oferujemy

Twoje zadania:

  • Kontrolowanie surowców

  • Wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych
    w organizacji,

  • Inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań poreklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych

  • Prowadzenie audytów i kontroli międzyoperacyjnej w procesie produkcji

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych (monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych, podejmowanie działań dla redukcji poziomu braków, przygotowanie raportów i analiz jakościowych)

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja