Specjalista ds. Sprzedaży (Zakład Transformatorów Mocy)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży transformatorów mocy na rynkach eksportowych;

  • Analiza zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych;

  • Prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie sprzedawanych produktów;

  • Utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Udział w opracowaniu i realizacji strategicznych planów marketingowych;

  • Kontrola terminowości i wolumenu pozyskiwania zamówień.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Komunikatywność pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów techniczno-handlowych i wykonywanie prezentacji produktu;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Nastawienie na realizację celów;

  • Doskonała organizacja własnej pracy;

  • Gotowość do podróży służbowych,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta