Magazynier/ Operator wózka widłowego

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Stryków Łódź

Opis stanowiska

Do zadań wybranej osoby należeć będzie:

  • Rozładunek samochodów

  • Załadunek na środek transportu

  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych

  • Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu występowania stanów zagrożenia (potencjalnych i/lub rzeczywistych)

  • Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych

  • Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego, bezpieczne operowanie środkiem transportu wewnętrznego, sprawdzanie stanu technicznego wózka

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych

  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA

  • Bardzo dobre warunki płacy i pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ZFŚS

  • Dbamy o rozwój pracowników – u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

  • Pracujemy dla znanych marek: VW, BMW, Volvo, Philips, Orange, Leroy Merlin, Fiat – dołącz do nas!

Ostatnia aktualizacja:
11.02.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja