Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-18-57401

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Główne obowiązki:
- Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń oraz form podczas produkcji
- Dokonywanie napraw maszyn i urządzeń oraz form dla utrzymania ciągłości produkcji i dbanie ich stan techniczny
- Zgłaszanie wszelkich usterek technicznych pracujących urządzeń

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
- Znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
- Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
- Znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej
- Świadectwo kwalifikacyjne SEP
- Znajomość środowiska MS Office

Korzyści:
Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- pakiet benefitów oraz ZFŚS
- premie motywacyjne

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Inżynieria