Doradca Techniczno-Handlowy

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie,

  • Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych,

  • Doradztwo techniczne dla Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego),

  • Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów,

  • Koordynacja procesu realizacji zamówień,

  • Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie,

  • Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne),

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność,

  • wysoka orientacja na cel,

  • Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy,

  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego,

  • Stały dostęp do wiedzy technicznej,

  • Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste,

  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego.

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta