Inżynier Mechanik w Dziale Customer Project

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów związanych z dostosowaniem istniejących konstrukcji silników do potrzeb klienta;

  • Tworzenie i modyfikacja rysunków technicznych (2D i 3D) silników elektrycznych i ich komponentów;

  • Obliczenia mechaniczne (dopuszczalne siły, nośności i żywotności łożysk, etc.);

  • Analiza bieżących problemów technicznych zgłoszonych przez klientów;

  • Współpraca z działami Product Management, R&D, SCM i Production Engineering przy fabrykach silników ABB na całym świecie;

  • Współpraca z działami sprzedaży w różnych lokalizacjach ABB na świecie;

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz innymi działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne);

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej lub w środowisku produkcyjnym;

  • Dobra znajomość programów do projektowania CAD 3D, 2D;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i orientacja na klienta;

  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy.

Oferujemy

  • Możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku;

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z projektowaniem silników elektrycznych;

  • Możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami;

  • Udział w unikalnych i innowacyjnych przedsięwzięciach o różnorodnej skali złoi, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, finansowanie szkoleń i certyfikatów, udział w konferencjach;

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie);

  • Miła atmosferę w ambitnym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
29.05.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie