Specjalista Usług Technicznych – Technik Instalacji Gazowych

CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.| Global WorkPlace Solutions

Pabianice

Wymagania

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę instalacji gazów technicznych i linii kontrolnych (dokumentacja, modernizacje, przeglądy) w szczególności stacji redukcji gazu ziemnego, azotu, tlenu, wodoru, argonu oraz dwutlenku siarki,

  • Prowadzenie odbiorów gazowych linii produkcyjnych zgodnie z wymogami Klienta wraz z wykonywaniem diagramów palników,

  • Wykonywanie corocznych ciśnieniowych prób szczelności instalacji zewnętrznych i wewnętrznych,

  • Uczestniczenie w odbiorach technicznych, próbach eksploatacyjnych i przekazywaniu użytkownikom wyremontowanych lub nowych maszyn i urządzeń,

  • Współpracę z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw, konserwacji i modernizacji instalacji gazów technicznych,

  • Podejmowanie natychmiastowych interwencji w przypadku zaistnienia zakłóceń w pracy urządzeń oraz instalacji gazowych w obszarze dostaw czynników energetycznych,

  • Obsługę dostaw czynników energetycznych oraz prowadzenie kontroli zużycia gazów technicznych (sporadycznie),

  • Czynny udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn i urządzeń energetycznych,

  • Wykonywanie czynności w oparciu o dokumentację techniczno-ruchową,

  • Posługiwanie się aktualnym (sprawdzonym) sprzętem kontrolno-pomiarowym.

Oferujemy

Wymagania od kandydatów:

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku: instalacje gazowe,

  • Uprawnienia energetyczne E i D grupy II i III  (obsługa, konserwacja, remonty),

  • Doświadczenie w serwisowaniu i obsłudze urządzeń i instalacji gazowych,

  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania instalacji niebezpiecznych do prac serwisowych,

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich,

  • Dobra znajomość obsługi  komputera,

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu AutoCad.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego,

  • Pracę w bardzo dobrych warunkach oraz miłej atmosferze.

Ostatnia aktualizacja:
08.02.2017

Energetyka / Elektronika, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż