Empatyczny specjalista ds. obsługi klienta

mBank S.A.

Opis stanowiska

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

  • Przyjazny zespół, który wspiera wiedzą i dobrym słowem,

  • Pewność, że każdy dzień w pracy przyniesie nowe wyzwania,

  • Umowę o pracę lub umowę o pracę na czas zastępstwa,

  • Płatne, 3–miesięczne szkolenie sprzedażowo–produktowe,

  • Stałą pensję oraz wynagrodzenie dodatkowe,

  • Godziny współpracy w systemie wielo–zmianowym od poniedziałku do niedzieli,

  • Wypasiony pakiet socjalny m.in. multiSport, opieka medyczna, Kluby mBanku.

Wymagania

Jakie czekają na Ciebie wyzwania?

  • Pomoc klientom w zakresie korzystania z produktów bankowych,

  • Zachęcanie klientów do nowych produktów i rozwiązań,

  • Telefoniczna komunikacja z klientem.

Oferujemy

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • Jesteś zmotywowany i pomysłowy?

  • Masz wykształcenie średnie?

  • Nie boisz się odebrać telefonu od klienta?

  • Potrafisz zachęcać do nowych produktów?

  • Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów?

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie wielozmianowym ?

  • Ogarniasz Internet, komputerowy pakiet MS Office?

Twoja odpowiedź na te pytania brzmi TAK? Nie zwlekaj – wyślij do Nas swoje CV!

Ostatnia aktualizacja:
28.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta