Pracownik obsługi klienta

Fabryka Formy S.A.

Opis stanowiska

Wszystko, co ma znaczenie w FF, to:

  • cieszyć się razem z tego samego! A to oznacza wspólną pracę w oparciu o szczególną uwagę na najdrobniejsze doświadczenia Klubowicza FF

  • przedsiębrać, inicjować, działać! A to oznacza bezwzględne włączenie perspektywy właściciela, nie(!) perspektywy pracownika

  • trzymać się “zasady nr 6”! Sprawdź, sam/sama co oznacza “zasada nr 6” :)

Wymagania

Wszystko, co może mieć znaczenie dla Ciebie, to:

  • wspaniali ludzie

  • futurystyczny model zarządzania (bez hierarchii)

  • kasa

Oferujemy

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2017

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Sport / Rekreacja, Sprzedaż / Obsługa klienta