Pracownik Inwentaryzacji

Grupa Progres

Stara Gadka Rzgów

Opis stanowiska

Inwentaryzacja – 08.07.2017 – 12,25 zł za h na rękę

Do głównego obowiązku należy:

  • zliczanie asortymentu sklepowego (Dział Suchej i Świeżej Żywności) zgodnie z wymaganiami firmy,

Wymagania

Oczekujemy:

  • osób, posiadających aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • dyspozycyjności do pracy w nocy z 08 na 09 lipca,

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • mile widziane osoby uczące się.

Osoby, które zdecydują się z nami na współpracę – oferujemy pierwszeństwo dalszego uczestnictwa w następnych inwentaryzacjach.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 12,25 zł na rękę,

  • pracę w nocy z 08 na 09 lipca (z soboty na niedzielę) w godzinach 20.00 - 4.00,

Ostatnia aktualizacja:
20.07.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna