Koordynator ds. Ciągłego Doskonalenia

SPRING PROFESSIONAL

Wieruszów

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia.
  • Kordynacja działań doskonalących bazując na narzędziach wpisanych w metodologię Lean Management, Six Sigma, TPM
  • Wsparcie w projektach rozwojowych i wdrożeniowych.
  • Prowadzenie szkoleń, warsztatów i spotkań.
  • Identyfikacja obszarów do optymalizacji, planowanie, inicjowanie i wsparcie wdrażania rozwiązań doskonalących.
  • Raportowanie do Dyrektor Zakładu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wiedza i doświadczenie zawodowe z zakresu Lean Management, Six Sigma, TPM, Kaizen.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Min 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów rozwojowych.

Firma oferuje:

  • Pracę pełną wyzwań i kontakt z międzynarodowym środowiskiem
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Produkcja