Pracownik magazynowy/Kartonista

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:
- prace organizacyjne i porządkowe na magazynie
- komletacja zamówień
- obsługa wózka widłowego
- praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- drzwi otwarte - możliwość zapoznania się z firmą przed podjęciem zatrudnienia
- możliwość stałego zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie + dodatki
- bezpłatny transport na terenie Łodzi oraz z Łasku, Pabianic
- możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta multisport, prywatna opieka medyczna, system rabatowy)

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na pośrednictwem portalu bądź o pozostawanie swojego CV w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 wejście od ul. Technicznej w Łodzi w godzinach 8:00 - 17:00.

Ostatnia aktualizacja:
16.02.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna