Aplikant komorniczy Pracownik biurowo - techniczny kancelarii

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi

Opis stanowiska

  • pomoc w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających zgodnie z wymogami kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji

  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,

  • obsługa recepcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub z zakresu finansów bądź rachunkowości

  • obsługa programów biurowych

  • podstawowa wiedza z zakresu informatyki

  • prawo jazdy kat "B",

  • dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna

  • umiejętność księgowania oraz obsługa komornika sql

Oferujemy

  • oprócz wynagrodzenia zasadniczego i premii ryczałt za używanie samochodu

  • możliwość korzystania z zajęć z zakresu sztuk walki, siłowni, strzelnicy i innych zajęć sportowo rekreacyjnych itp.

Ostatnia aktualizacja:
19.03.2017

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Prawo, Sprzedaż / Obsługa klienta