Inżynier / Projektant Konstrukcji Budowlanych

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Opis stanowiska

Interesujesz się nowoczesnym budownictwem i rozwiązaniami konstrukcyjnymi? Lubisz wyzwania? Zatem dołącz do naszego zespołu.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo;

  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem konstrukcji stalowych i żelbetowych;

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;

  • doświadczenie min 2 lata przy projektowaniu konstrukcji budowlanych (mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym);

  • biegła obsługa komputera;

  • znajomość programów do obliczeń konstrukcji stalowych i żelbetowych tj. Robot Structural Analysis, Konstruktor, RM-Win;

  • znajomość programów do tworzenia dokumentacji tj. AutoCAD, Tekla Structures.

Oferujemy

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych;

  • umowę o pracę  i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie