Manager Floty (kierunek francuski)

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kierowanie flotą własną składającą się z około 15 zestawów (ciągniki siodłowe z naczepami pod plandeką). Flota ta posiada stałe i regularne zlecenia transportowe w relacji Polska- Francja. Do istotnych zadań na tym stanowisku będzie należało pozyskanie ładunków powrotnych z Francji do Polski, ewentualnie innych krajów Europy Centralnej.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu transportowego w oparciu o flotę własną (międzynarodowy transport FTL)

  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami na rynku francuskim

  • Planowanie zleceń dla poszczególnych jednostek transportowych

  • Kontrola czasu pracy kierowców

  • Rozwiązywanie problemów pojawiąjących się w trakcie realizacji zleceń transportowych

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie organizacji międzynarodowego transportu FTL

  • Doświadczenie w pracy w firmie transportowej, w zarządzaniu tzw. własną flotą pojazdów (planowanie tras, szukanie zleceń powrotnych)

  • Dobra znajomość rynku transportu międzynarodowego (kierunek francuski)

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • Umiejętność budowania relacji

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym, ambitnym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w firmie logistycznej, która jest jednym z liderów na rynku europejskim

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podjęcia zatrudnienia w dowolnej lokalizacji, w której firma posiada oddziały: Warszawa, Wrocław, Sosnowiec, Gdynia, Łódź.

Ostatnia aktualizacja:
02.12.2016

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja