Specjalista ds. Logistyki

Gi Group Sp. z o.o.

Zadania:

  • Organizacja odbiorów i dostaw towarów,
  • Planowanie pracy i wyznaczanie zadań kierowcom,
  • Stała współpraca z firmami transportowymi,
  • Kontrola faktur oraz prowadzenie ewidencji transportowych,
  • Organizacja bieżących napraw samochodów oraz kontenerów,
  • Nadzór nad aktualnością i ważnością dokumentacji transportowej.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących transportu drogowego i czasu pracy kierowców
  • Umiejętność poruszania się w programach transportowych,
  • Wykształcenie m.in. średnie,
  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej oraz transportu,

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo na okres 3 miesięcy na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka